Zeytinburnu Nakliyat Sektörü

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektörü en eski ve en köklü taşımacılık firmaları arasında yer almaktadır. Parça eşyalar, ofis malzemeleri veya ağır yükler profesyonel bir şekilde taşınmakla beraber talep edilen adreslere 1 gün içerisinde ulaşılmaktadır. Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları, İstanbul’un tüm semtlerine de anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Özellikle de asansörlü nakliyat noktasında da pratik çözümler üretilmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen sevkiyatlarda herhangi bir problem yaşanması da engellenmektedir. Tüm yükler sadece bilimsel yöntemler ile paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir.

Zeytinburnu Ofis Nakliye

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektörü firmamız işyerlerinde veya ofislerde bulunan eşyalar içinde taşımacılık desteği sağlamaktadır. Deri koltuklar, mobilyalar veya toplantı masaları profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca firmamız paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanmaktadır. Talep edilen ücretler içerisinde paketleme ve montaj gibi işçilik bedelleri de yer almaktadır. Zeytinburnu nakliyat personelleri, ofis taşımacılığı noktasında da gelişmiş bir tecrübeye sahiptir. Ayrıca yeni çalışma alanlarına getirilen tüm eşyalar uzman marangoz ustaları tarafından uygun yerlere monte edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin zahmetsiz bir hizmet almaları sağlanmakta beraber yeni oluşacak maliyetlerde ortadan kaldırılmaktadır.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliye firmamız, ev, rezidans ve diğer yaşam alanlarında bulunan eşyaları Türkiye’nin 81 iline lanse etmektedir. İstanbul ve çevresi illere de günlük olarak sevkiyat desteği sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız Zeytinburnu evden eve nakliyat fiyatları konusunda makul rakamlar ile vermektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler piyasa şartlarına göre daha düşük ücretler ile taşınmaktadır. Zeytinburnu evden eve nakliye müşterilerine özel kampanya ve indirimlerde gerçekleştirmektedir. Ayrıca öğrenci evleri, bekar evleri veya memurların yaşamış olduğu evler için yüzde 50’ye varan fiyat düşüşleri söz konusudur. Firmamız müşterilerine güvenli bir hizmet sunmak adına taşınması planlanan tüm eşyaları sigortalamaktadır. Bu sayede uygulamalar sırasında yaşanan maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır.

Zeytinburnu Nakliyat Araçları

Firmamız bünyesinde akla gelebilecek olan tüm araç modelleri bulunmaktadır. Kamyon, kamyonet ve tır olmak üzere her yük için özel araç çeşitleri temin edilmektedir. Zeytinburnu nakliye firmamızın tüm taşıtları k3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde taşıma hizmetleri kurumsal ve resmi bir şekilde verilebilmektedir.

HAKKIMIZDA jetset Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat şirketi sizlere en iyi ev taşıma hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Deneyimli taşıma elemanlarımız zamanınında yenilenen ve bakımları yapılan nakliye araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.
Şehirlerarası nakliyatİletişime Geçiniz