Sultangazi Taşınma Masrafları

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Taşınma Masrafları

Evi taşımak için eşyaların nakliyesi ilk yapılması gereken işlerden biridir. Yeni evinize adapte olacak eşyaları belirledikten sonra iyi bir sultangazi evden eve nakliyat firmaları ile eşya taşıma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Eğer şehir içinde yaşıyorsanız fiyatlar 500 TL ile 1.500 TL arasında olacaktır. Şehir dışında başka bir yere taşınıyorsanız elbette ki mesafeye göre fiyat farklılaşacaktır. Yakın bir ile gidiyorsanız bunun için cebinizden 2.500 TL ile 4.000 TL arasında bir rakam çıkabilir.

Yeni Evin Boya Badana ve Tadilat Masrafları

Boya badana yeni bir eve geçildiğinde kesinlikle yapılması gereken uygulamalardan biridir. Hem eşyalarınız ile birlikte oluşacak renk uyumu hem de evin yenilenmesi, temizlenmesi amacı ile yeni evin boya badana yapılması gerekmektedir. Yeni ev aldığınızda ev içerisinde pek çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Parke bölümünde kabarmalar ve çıkmalar olabilir. Yeni parke yapımı için sultangazi evden eve nakliyat fiyatları sonrasında parke masrafı çıkabilmektedir. Parke dışında kapı boyaması ve kapı tamiri de ortaya çıkabilir. Yeni ev içerisinde zaman zaman süpürgelikler içerisinde de yenilenmesi gereken bölümler ortaya çıkabilir. Süpürgelik için ise metretül hesabı yapılarak fiyatlandırma ortaya çıkacaktır. Metretül fiyatları genellikle uygulama dahil bir şekilde 10 TL ile 14 TL arasında değişmektedir. Sultangazi evden eve nakliyat sonrasında elektrik ve su açtırmak yeni eve geçildiğinde yapılması gereken işler arasında yer alabilmektedir. Zahmetli olduğu kadar can sıkıcı da olabilmektedir. Sırf bu işler için iş yerleri tarafından verilen taşınma izni de vardır.

Yeni Ev Eşyaları Alımı ve Temizlik Masrafı

Eski eviniz ile yeni eviniz arasında dekorasyon farkı olacaktır. Kullandığınız eşyalar yeni düzende dekorasyonunuzu bozan nesnelere dönüşebilirler. Bu nedenle sultangazi evden eve nakliye yeni eşyalar almanız gerekecektir. Biblolar, yastıklar ve perdeler bu eşyalar arasında sayılabilirler. Ortalama olarak ise bu kombine harcayacağınız rakam 500 TL ile 1.500 TL arasında olabilir.Yeni ev alındığında komple temizlik kesinlikle yapılması gereken çalışmalar arasında yer almaktadır. Köşe bucak veya dip bucak temizlik ve sonrasında boya badana bir evin güzelleşmesindeki iki temel öğe olarak ortaya çıkmaktadır. Temizlik masrafı bu kapsamda bir temizlikte 150 ile 300 TL arasında olacaktır.

HAKKIMIZDA İstanbul Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat şirketi sizlere en iyi ev taşıma hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Deneyimli taşıma elemanlarımız zamanınında yenilenen ve bakımları yapılan nakliye araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

softball hoodie

3d printed horse head for horse lovers

You can watch Anime for free on the following sites: gogoanime

İletişime Geçiniz
Şehirlerarası nakliyat