0534 053 98 90
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılarda Sigortalı Taşıma

Avcılarda Sigortalı Taşıma

Avcılarda Sigortalı Taşıma

Avcılar Evden Eve Nakliyat olarak biz diyoruz’ki, ev ya da iş yeri taşıma sırasında eşyaların zarar görmesi en büyük endişe kaynağı olarak ortaya çıkıyor. Avcılarda Sigortalı Taşımanın olmadığı ve profesyonel ekiplerle çalışılmadığında eşyaların çizilmesi, hasar alması, hatta kullanılamaz duruma gelmesi işten bile değil. Profesyonel ekiplerle dahi bu riskler görülebiliyor, örneğin trafik kazaları eşyaların zarar görebileceği bir risk olarak ortaya çıkabiliyor. Maddi değeri yüksek eşyaların zarar görmesi ciddi mağduriyetler doğurabildiği gibi, manevi değeri yüksek eşyaların çizilmesi, kırılması ya da kaybolması da oldukça can sıkıcı durumlar yaratabiliyor. Pek çok insanın bir noktada deneyimlediği bu sorunlara karşı referansları çok ve güvenilir, güven veren profesyonel şirketler ile çalışmak ve mutlaka sigorta yaptırmak gerekiyor. Sigortalı taşımacılık pek çok açıdan içinizin rahat etmesini, gönül rahatlığı ile ev taşıma sürecini atlatmanızı sağlar. Sigortalı taşımacılık Avcılar evden eve nakliyat fiyatları içerisinde bazı durumlarda geçerli olabiliyor.

Evden Eve Nakliyatta Hasar İhtimalleri

Avcılar Evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görme ihtimali daha evden çıkışta başlıyor. Dar koridor ve merdivenler özellikle çizilme sorunlarına yol açabiliyor. Amatör ekipler, rastgele kamyoncular ile toparlama taşıyıcılar ile çalışmak bu riski artırıyor. Profesyonel taşımacılık işiyle uğraşmayanlar gerekli malzemeler ve paketleme sistemleri konusunda da bilgi sahibi olmuyor ve yol boyunca eşyaların hasar görme riski bulunuyor.

Aklınız Yolda Kalmasın

İster Avcılar evden eve nakliyat firmaları olsun, isterse ofis ve büro taşımacılığı olsun tüm taşınma süreçlerinin sigortalı olarak yürütülmesi kimsenin mağdur olmaması için büyük önem taşıyor. Şirket nakliyeleri ya da fabrika taşınmaları sırasında sigortanın önemi daha da artıyor. Özellikle pahalı cihazlar ya da makinelerin bulunduğu bu tarz taşımacılık operasyonlarında sigorta büyük bir güvence haline geliyor.

Yola sigortasız çıkmayın

Jetset Nakliyat tüm Avcılar evden eve nakliye süreçlerini profesyonel bir anlayış ile yürütmesine karşın, sigortalı taşımacılık konusunda özel çalışmalar yapıyor. Ücretsiz olarak sunduğu ekspertiz hizmeti taşınma programının doğru belirlenmesi yanında, en uygun sigortanın yapılması konusunda da müşterilerini yönlendiriyor. Eşyalar için en nitelikli koruma koşullarını sağlayan firma, kaza ve risk durumlarının her koşulda oluşabilme ihtimaline karşı anlaşmalı olarak çalıştığı sigorta şirketleri tarafından tüm eşyalarınıza sigorta yapılmasını sağlıyor. Avcılarda sigortalı taşıma işlemleri için Jetset nakliyatı tercih etmenizi canı yürekten dileriz.

Şimdi Ara
İstanbul