0534 053 98 90
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Evden Eşya Taşıma

Arnavutköy Evden Eşya Taşıma

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat eşya taşıma hizmetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Jetset Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide göz önünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar. Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Arnavutköy evden eve nakliye konusunda dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunuyor.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Exper ve Paketleme Hizmeti

Jetset Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı Arnavutköy evden eve nakliyat firmaları hizmet verirken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.Taşınma gününde Taşınma experi bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Arnavutköy evden eve nakliyat fiyatları içerisinde gerçekleşir. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Bazı Taşınma Detayları

MobilyalarÖzel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye: Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin: Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Beyaz Eşyalar: Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Şimdi Ara
İstanbul