Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

evden-eve-nakliyat

JETSET NAKLİYAT olarak 2010 yılından bu yana İstanbul’da evden eve nakliyat konusunda profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren taşıma işinde kendi eşyamızı taşıyor gibi özen gösteriyoruz. İşimizi severek hızlı, güvenli, zamanında yerine getirmek en önemli prensiplerimizdendir. Ev, işyeri, ofis eşyalarınızı modern taşımacılık araçlarıyla herhangi bir zarar vermeden taşınma işinin stresini müşterilerimize artık bir yük olmaktan çıkarıp güvenle yapmaktayız.

Jetset Evden Eve Nakliyat andan itibaren kaliteli hizmet sunma anlayışı ve müşteri memnuniyeti daima bizim için en öncelikli ilkedir ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerdeki memnuniyet bu işi daha özverili ve taşımacılık işini en iyi şekilde yapmaya yönlendirmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Jetset Nakliyat olarak yaptığımız taşımacılık işin her ne kadar dikkatli ve özenli olsak bile işimizi daima en garantili bir şekilde yapıyoruz. Ev, ofis, işyerinizi taşımaya geldiğimiz andan taşıma işlemi bittiği zamana kadar taşıdığımız bütün eşyalarınız oluşabilecek her türlü zarar ve  zaiyata karşı şirketimiz tarafından sigortalanmaktadır.

Ambalajlı Nakliyat

Taşıma işleminde eşyaların zarar görmemesi, çizilmemesi, kirlenmemesi vs. için taşınacak olan eşyalar uygun şekilde ambalajlanmakta ve bu şekilde taşınmaktadır.

Taşıma Araçlarımız

Az veya çok ne kadar eşyanız var ise bu iş tasarlanmış araçlarımız büyüklükte olan araç filomuz  ile firmamız  sürekli hizmet vermektedir.

Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Önceliğimizdir

Vermiş olduğumu nakliye hizmetinde müşterilerimizin memnuniyetin ve güvenini sağlamak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu konularda yüksek kalitede, uygun fiyatlarla ve en mükemmel şekilde karşılamayı ilke edinen firmamız disiplinli çalışması, güler yüzle hizmet veren personeli ile her zaman en iyi hizmeti sizlere sunma  anlayışıyla çalışmaktayız.

2 Müşteri Yorumu

  • Hem Yengemin Hem de Kuzenimin ev taşımalarını yaptılar ve gerçekten çok memnun kaldık.
    İşlerini titizlikle yapıyorlar, çalışanlar güler yüzlü ve eşyalara kendi eşyaları gibi özen göstererek taşıyorlar.
    Fiyatları oldukça uygun aynı zaman da söküm, ambalajlama ve kurulum hizmeti de verdikleri fiyatlara dahil oluyor.
    Ellerinize sağlık…

    • efendim biz teşekür ederiz biz elimizden gelenin herzaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz sizi memnun görmek bizide mutlu eder.

Yorum Yaz