Hizmetler

Ambalajlı Nakliyat

ambalajlı nakliyat

Ambalajlı nakliyat ile eşyalarınız düzenli bir biçimde paketleyerek zarar görmeden taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ambalajlı taşıma, kırılma ve dökülme riski bulunan eşyalarınız için oldukça önemlidir. Özenli bir şekilde taşınan eşyalar kırılma ve hasar görme riski minimum seviyeye iner ve güvenle yeni evinize/ofisinize taşıınabilirsiniz.

İyi bir nakliyat için ambalajlama çok mühimdir öncelikle kullanılan malzeme eşyaların hassasiyetine uygun ve kaliteli olmalıdır.

Firmamız Jetset Nakliyat bütün eşyalarınızın ambalajlanmasını en kaliteli ambalajlama metodları ile titizlikle gerçekleştirerek hareket etmektedir.

Evden eve nakliyat, nakliyat firmaları için oldukça mühim bir unsurdur. Daha önceleri taşınmak bizlere bir kabus gibi gelirdi. Uzun hazırlıklar yapılır ev eşyaları tek tek paketlenirdi. Fakat kırılan ,dökülen, çizilen, yırtılan veya bir şekilde kullanılmaz hale gelen eşyalar ile sonucunda büyük bir külfet oluşurdu. Ancak artık böyle değil. Evden eve nakliyatı, Jetset Nakliyat olarak profesyonelce yapıyoruz. Kırılma dökülme derdi olmadan, aylar öncesinden uzun hazırlıklar yapmak zorunda kalmadan en kısa zamanda en güvenli şekilde evden eve nakliyatı gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca ambalajlama işlemini kendiniz yaptığınız zaman bir hasar ya da zedelenme ile karşılaşabilirsiniz. Bu halde sorumluluk evden eve nakliyat firmasında değil sizin üstünüzde olacaktır. Ancak nakliyat işlemini  firma çalışanlarına yaptırırsanız, eşyalarınız sigorta kapsamına girecek ve herhangi bir hasar oluşursa paranız firma tarafından aynen iade edilecektir.

Evden eve nakliyat sektöründe güven kalite ve saygıyı prensip edinen firmamız Jetset Nakliyat taşınırken duyduğunuz endişelerinizde ve korkularınızda haklı olduğunuzun farkında olup bunu dikkate almaktadır.

Tecrübeli çalışanımız ve senelerin vermiş olduğu deneyim  ile  sizlere en hızlı en güvenli  ve en kaliteli hizmeti vermek için yıllardır çalışıyoruz.

İstanbul ve Türkiye’nin her şehrine şehirler arası Evden eve nakliyat hizmetini hakkıyla yerine getirdik ve getirmeye de devam ediyoruz  İçiniz rahat bir taşınma için ambalajlı evden eve nakliyat seçeneğiyle  yanınızdayız.

Yorum Yaz